Celfast Siekiera Rozłupująca C 2000 Ergo

41-006
w magazynie
Cena brutto:
195,00 zł
Ilość:

  • siekiera rozłupująca przeznaczona do średniej wielkości pni o średnicy ponad 25 cm 
  • spełni wymagania rolników, ogrodników, pracowników budownictwa i leśnictwa na całym świecie
  • ostrze wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej indukcyjnie, wyjątkowo trwałe, ściśle zespolone z trzonkiem
  • unikalny kształt głowicy przystosowany do rozłupywania drewna odpowiednio wyprofilowany trzonek wykonany z kompozytu wzmocnionego włóknem szklanym, zapewnia amortyzację podczas uderzenia
  • miękka, antypoślizgowa powierzchnia SAFETOUCH™, pokrywająca znaczną długość trzonka zapewnia pewny chwyt i wygodę użytkowania
  • multifunkcyjna osłona gwarantuje bezpieczne przenoszenie, przechowywanie siekiery i ostrzałki 
  • długość 740 mm, waga 2,0 kg
  • 25 lat gwarancji po internetowej rejestracji produktu
  • certyfikat bezpieczeństwa TÜV GS

cellfast-ergo-siekiera-c2000-standard.jp
Narzedzie_na_lata_rozlupujaca_f0e509396e

Narzędzie na lata WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ

Ostrze siekiery rozłupującej C1200 ERGO wykonane zostało z wysokiej jakości stali hartowanej indukcyjne, dzięki czemu wyróżnia się wyjątkową odpornością na uszkodzenia. Ogromne znaczenie w przypadku tego rodzaju siekier ma głowica w kształcie klina i wyczuwalne przeniesienie środka ciężkości do przodu, gwarantujące odpowiednie wyważenie i ułatwiające precyzyjne rozłupywanie drewna kominkowego o średnicy do 20 cm. Na zachowanie stabilności i wytrzymałości narzędzia wpływ ma również trwałe połączenie trzonka z odkówką.

W trosce o Twoje zdrowieERGONOMIA PRACY

Ergonomię oraz wysoki komfort pracy gwarantuje idealne wyważenie siekiery oraz odpowiednio wyprofilowany, wykonany z kompozytu wzmocnionego włóknem szklanym trzonek amortyzujący uderzenia w trakcie wykonywania prac ciesielskich. Znajdująca się w zestawie multifunkcyjna osłona na głowicę zapewnia również bezpieczeństwo przenoszenia i przechowywania siekiery.

Ergonomia_7c8c4bec0a.jpg
Safetouch_295331dbef.jpg

Ochrona Twoich dłoniTECHNOLOGIA SAFETOUCH

Zastosowany antypoślizgowy materiał SAFETOUCH gwarantuje kontrolę chwytu przez co zwiększa precyzję uderzenia w trakcie posługiwania się narzędziem. Chroni również Twoje dłonie przed otarciami powstałymi w trakcie wykonywania prac ciesielskich, zabezpiecza siekierę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz nadmiernym nagrzewaniem się na słońcu.

Siekiera rozłupująca C1200 ERGO została w pełni zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce.