Ośrodek Bezpieczeństwa Pracy PARKAN zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, oraz prowadzenia i rozliczania czasu pracy kierowców zawodowych.USŁUGI W ZAKRESIE PROWADZENIA I ROZLICZANIA CZASU PRACY KIEROWCÓW.


Prowadzimy ewidencję czasu pracy oraz wykroczeń kierowcy na podstawie wykresów tachografu analogowego jak również danych z tachografu cyfrowego.

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców oferując swoim klientom m.in.:

  • Jasną i czytelną ewidencję czasu pracy kierowców zgodną z ustawą o Czasie Pracy Kierowców oraz zgodną z wymaganiami Państwowej Inspekcji Pracy.
  • Odczyt danych z tachografów cyfrowych, z tarczek analogowych i z karty kierowcy analizę wykresówek, danych z kart kierowców i tachografów cyfrowych.
  • Comiesięczne raporty, analizy i zestawienia naruszeń zgodnie z wymaganiami Inspekcji Transportu Drogowego zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 561/2006 oraz Umową AETR, pozwalające kontrolować kierowców.
  • Prawidłowo rozliczone diety oraz ryczałty noclegowe za krajowe i zagraniczne delegacje kierowców.
  • Wsparcie i reprezentację podczas kontroli Państwowej Inspekcji Pracy (PIP) oraz Inspekcji Transportu Drogowego (ITD).Charakteryzuje nas elastyczne, indywidualne podejście do Klienta.

Oferujemy atrakcyjne ceny.

Gwarantujemy wysoką jakość i terminowość usług!

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.

Zespół OBP.